צרו עמנו קשר כותבים עלינו בתקשורת מאמרים מקצועיים הזדמנויות עסקיות אודותינו בשלוה - קרן השקעות
אודות החברה

"בשלוה" קרן להשקעות בעסקים הינה מחלקה של חברת "בשלוה – יעוץ השקעות ויזום בע"מ". החברה הוקמה בשנת 2005 על ידי הרב יוסף בוימגרטן, אחרי שפעל במשך שנים במתן ייעוץ וקידום לעסקים קטנים ובינוניים ובניהול עסקים ומוסדות.

החברה פועלת מאז הקמתה במתן פתרונות לחברות ואנשים פרטיים להגדיל ולהרחיב את אפיקי ההשקעות שלהם ובכך להכפיל את הונם, באמצעות יעוץ במגוון תחומים.

בנוסף מציעה החברה למשקיעים פרטיים ומוסדיים השקעות ייחודיות עם פוטנציאל במגוון עסקים, השקעות המיועדות לביצוע אקזיט או הנפקה בשלבים ראשוניים של יציאה לשוק, וכן השקעות עם פוטנציאל שיווקי לטווח ארוך.


בעולם העסקים של היום בעלי הון, חברות גדולות ורשתות שיווק הם השולטים בשוק. חברות ועסקים קטנים צריכים ללחום על הישרדות – האפשרות לבעלי הון מוגבל להשתתף עם השחקנים בשוק יכולה להוביל אותם גם למקומם של הכרישים.

ולכן הרחיב החברה את פעילותיה בהקמת קרן השקעות המיועדת למשקיעים עם משבאים מוגבלים שיוכלו להשתתף עם הכרישים בשוק בשיטת הסינדיקציה. בהשקעות אלו הקרן נוטלת חלק פעיל בניהולו של ההשקעה באמצעות בעלי מקצוע בעלי שם ומעניקה למשקיעים את השירות המקסימאלי בכל הקשור להשקעתם. .


משרדי החברה שוכנים בירושלים והיא נחשבת לקרן ההשקעות החרדית היחידה הפועלת בישראל בתחום העסקים, הקרן השקיע בשנים האחרונות בפרויקטים נבחרים ובחברות שונות בארץ ובעולם בתחומי העסקים, העשייה והנדל"ן. בניגוד לקרנות אחרות בהן הלקוח משקיע את כספו בקופת הקרן, קרן "בשלוה" פועלת בתיאום מלא עם הלקוח ומשקיעה את כספו ישירות בחברה או בפרויקט המעניינים אותו.


החזון שלנו:

"בשלוה" קרן להשקעות בעסקים תוביל את הרעיון של השקעות בעסקים גדולים באמצעות שיטת הסינדיקציה (קבוצת משקיעים) ותנהל את השקעותיה ביעילות, מקצועיות ויושר.

הקרן תציע לכלל סוגי המשקיעים שמעוניינים להשקיע בעסקים שיש להם פוטנציאל ועתיד, את האפשרות להגדיל את הונם ולהרחיב את משאביהם מבלי שיצטרכו להשקיע מזמנם בניהול העסקים.

Creared by Global Web
האתר מומלץ לצפיה ברזולוציה 1204x768